Workshop - Tvář pod maskou

Víkendový sebezkušenostní workshop Gestalt Theatre. Tématem budou tentokrát masky, které si v životě všichni nasazujeme. Masky, které nám pomáhají udělat správný dojem. Které nám pomáhají působit navenek neohroženě, naivně nebo ukřivděně. Masky, které nám pomáhají plnit očekávání našeho okolí. Pomáhají ale doopravdy a za všech okolností? Co když nám zároveň brání žít autenticky a navazovat s druhými vyrovnané vztahy bez přetvářky? Každá taková maska někdy měla a třeba stále má v našem životě své místo, někdy jej ale zabírá příliš mnoho. Jak se životem posouváme dopředu, mohou se masky stávat také přítěží, kterou je potřeba odložit, chceme-li růst ke svobodě a opravdovosti.

Workshop je příležitostí setkat se s vaší maskou v bezpečném prostředí, prozkoumat, jak maska ovlivňuje vaše jednání, vyzkoušet si, jak by se některé situace mohly proměnit, kdybyste masku odložili a ukázali lidem kolem vás svou tvář.

Téma masky na workshopu prozkoumáme prostřednictvím technik Gestalt theatre, využijeme společný čas a prostor k reflexi našich zažitých způsobů sebeprezentace a k hledání autenticity. Ztvárníme masku každého účastníka, prozkoumáme, odkud pochází a v jakých situacích je možné se bez ní obejít. 

Lektor: Tomáš Andrášik - informace o Tomášovi si můžete přečíst zde

Termín a čas: 7. - 9. prosince; pátek 18:00 - 21:00, sobota 9:00 - 18:00, neděle 9:00 - 13:30; 

Cena: 2200 Kč

Místo: BuranTeatr

Počet účastníků: max. 14 (workshop proběhne, pokud se přihlásí alespoň 8 lidí)