Gestalt theatre

Sebezkušenostní skupina

Brno 2023/24

Sebezkušenostní skupina v Brně 2023/24

Skvělá příležitost jak se do osobnostního rozvoje opravdu ponořit. Maximálně 14 lidí, Gestalt Theatre a 30 hodin setkání, společné práce a sdílení v průběhu roku. Díky Gestalt přístupu, skupinové dynamice, pohybovým a improvizačním technikám nahlédneme mnoho témat z oblasti osobního rozvoje: sebepoznání, uvědomování, potřeby, emoce a mezilidské vztahy. 

Sebezkušenostní skupina je mezikrokem mezi osobnostním rozvojem a skupinovou terapií. Provází jí dvojice s psychoterapeutickým vzděláním a skupinový prostor nabízí možnost hlubšího prozkoumání výše popsaných témat. Skupina může sloužit také jako forma psychosociální podpory v případě méně závažných obtíží v oblasti duševního zdraví (jako jsou (sociální) úzkosti, depresivita, obtíže s regulací emocí, vztahové otázky, pocit tápání v pracovním či osobním životě a podobně) a podpory duševního zdraví a resilience.

Lektoři: Tomáš Andrášik & Veronika Nýdrlová; informace o lektorech si můžete přečíst níže na stránce.

Termíny: od listopadu 2023, úterní dopoledne, 10 setkání po 3 hodinách, 9:00 - 12:00

data jednotlivých setkání: 7. 11. | 21. 11. | 5. 12. | 19. 12. | 9. 1. | 23. 1. | 20. 2. | 27.2. | 12. 3. | 19.3.
Změna termínů ze závažných organizačních důvodů vyhrazena. Účastníci budou případně informováni s dvouměsíčním předstihem. Den v týdnu a čas konání je neměnný. Zbývající termíny doplníme na podzim 2023.

Cena: 6900 Kč pokud se přihlásíte do 31. srpna 2023 a uhradíte zálohu ve výši 2000 Kč

7500 Kč při přihlášení od 1. 9. 2023. Platbu je možné rozdělit do několika splátek. 

Místo: Brno, Zázemí - terapeutické centrum, z. s.

Počet účastníků: max. 14 (skupina se otevře při minimálním počtu 8 lidí)

Na účast ve skupině je možné čerpat příspěvek VZP na intervence psychosociální podpory. U ostatních zdravotních pojišťoven, které podobné příspěvky nabízejí doporučujeme ověřit, zda se příspěvek vztahuje i na skupiny.

Váháte jestli je skupina pro vás to pravé?

Rádi se s vámi setkáme, abychom si pohovořili o vašich očekáváních, potřebách, otázkách či obavách. Takové setkání vás nebude nic stát a nezavazuje vás k přihlášení do skupiny. Pokud byste svou účast ve skupině raději probrali osobně, napište sem.

Těšíme se na setkání

Tomáš a Veronika


Lektoři

Veronika Nýdrlová, Ph.D.

Psychoterapeutka s výcvikem v integrativní psychoterapii a rodinné terapii. Lektorka postgraduálního výcviku Gestalt theatre, aplikovaného dramatu na PedF Masarykovy univerzity a Playback divadla.

Mgr. Tomáš Andrášik

Gestalt psychoterapeut s výcviky v INSTEPu a H.C.C. Instituto di Gestalt. Lektor postgraduálního výcviku Gestalt theatre, divadelní improvizace a aplikovaného dramatu na PedF Masarykovy univerzity.