Workshop: Setkání se strachem

Víkendový sebezkušenostní workshop Gestalt Theatre, ve kterém společně prozkoumáme téma strachu, stálého společníka na cestě životem. Umí nás znejistit, zastavit, sebrat vítr z plachet. Jsou však i chvíle, kdy může být nesmírně užitečným společníkem.

Snad každý člověk zná věty jako: "Už dávno jsem chtěla změnit práci. Včera jsem nesebral odvahu pozvat na kafe milou holku. Možná jsem se měla ozvat, když mi šéf křivdil. Snad nikdy nezvládnu mluvit před publikem."

Vytvoříme společně prostor, ve kterém je bezpečné podívat se svým strachům do očí. Ne proto, abychom s nimi bojovali, ale abychom je zřetelně viděli, mohli si je prohlédnout a porozumět jim. Můžete si přizvat svůj strach k rozhovoru jako partnera, zjistit čím vám je užitečný a jaké je jeho místo ve vašem životě.

Strach je základní emoce, kterou nám příroda pomohla vyvinout, abychom se dokázali vyhnout věcem, které nás zraňují nebo ohrožují. Abychom dokázali včas utéct nebo zaútočit. A proto je také potřeba ho respektovat a naslouchat, co nám sděluje.

Někdy ale strach přetrvá i potom, co je ohrožení dávno pryč. A nebo nás příliš drží zpátky od věcí, které přeci jen stojí za to risknout, nemá rád změny a výstupy mimo svou komfortní zónu. Překonat strach, který nám přestal sloužit, znamená růst. Ať už se ke svému strachu postavíte jakkoliv, podstatné je udělat to jako svobodnou volbu poté, co jste se se s ním důvěrně seznámili.

Jste připraveni na setkání se strachem?

Lektoři: Tomáš Andrášik, Veronika Madler - informace o lektorech zde.

Termín a čas: 15. - 17. května 2020; pátek 17:30 - 20:30, sobota 10:00 - 18:30, neděle 10:00 - 13:00

Cena: 3200 Kč; 2900 Kč při včasném přihlášení (30. března 2020)

Místo: Praha, konkrétní místo konání upřesníme na jaře 2020 

Počet účastníků: max. 14 (workshop proběhne, pokud se přihlásí alespoň 8 lidí)