Sebezkušenostní a růstová skupina Praha 2022

Skvělá příležitost jak se do osobnostního rozvoje opravdu ponořit. Maximálně 14 lidí, Gestalt Theatre a 36 hodin setkání, společné práce a sdílení v průběhu půl roku. Díky Gestalt přístupu, skupinové dynamice, pohybovým a improvizačním technikám nahlédneme mnoho témat z oblasti sebepoznání, uvědomění, potřeb, emocí a mezilidských vztahů. 

Lektoři: Tomáš Andrášik a Veronika Madler; informace o lektorech si můžete přečíst zde

Termíny: únor - červen 2022 

data jednotlivých setkání budou vypsána na podzim 2020
Změna termínů ze závažných organizačních důvodů vyhrazena. Účastníci budou případně informováni s dvouměsíčním předstihem. Den v týdnu a čas konání je neměnný.

Cena: 6200 Kč pokud se přihlásíte do 30. 10. 2020 a uhradíte zálohu ve výši 2000 Kč

6800 Kč při přihlášení od 1. 11. 2020. Platbu je možné rozdělit do několika splátek. 

Místo: ALIVIO centrum, Badeniho 1, Praha 6

Počet účastníků: max. 14 (skupina se otevře při minimálním počtu 10 lidí)

Skupina je seberozvojová a není vhodná pro lidi s vážnějšími psychickými obtížemi. 

V případě vyplnění předběžné přihlášky Vás budeme přednostně kontaktovat, jakmile vypíšeme přesné termíny na další běh skupiny.

Váháte jestli je skupina pro vás to pravé?

Pokud si nejste jistí, zda je právě tato skupina, způsob práce či lektor pro vás tím co hledáte a potřebujete, připravili jsme pro vás otevřené workshopy Gestalt Theatre, kde si můžete vyzkoušet, jak budeme ve skupině pracovat.

Rád se s vámi také setkám, abychom si pohovořili o vašich očekáváních, potřebách, otázkách či obavách. Takové setkání vás nebude nic stát a nezavazuje vás k přihlášení do skupiny. Pokud byste svou účast ve skupině raději probrali osobně, napište sem.

Těším se na setkání

Tomáš